EDUKACJA W PRZEDSZKOLU

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy pragną dla swoich dzieci edukacji i wychowania zgodnej z ich naturalnym rozwojem, potrzebami i możliwościami. Edukacji nowoczesnej, realizującej standardy Dobrej Edukacji i jednocześnie czerpiącej wzorce z metodyki Marii Montessorii, wzbogacającej koncepcję pracy przedszkola.

Rokrocznie w ADE ogłaszany jest nabór dzieci do poszczególnych grup – informacja o tym umieszczana jest na stronie internetowej Przedszkola ADE w Jabłonnie. Dzieci pracują w grupach różnowiekowych, tworzonych zależnie od ich predyspozycji i zainteresowań.

Podstawowym kryterium przyjęcia do przedszkola jest określenie, w jakim stopniu ADE jest w stanie zaspokoić potrzeby dziecka, czy jest w stanie przyczynić się do jego rozwoju. Ważne jest także, czy koncepcja pracy naszej Akademii jest akceptowana przez rodziców.

Formuła rekrutacji zakłada kolejne elementy:

1. Wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie, na tej podstawie kontaktujemy się zainteresowanym rodzicem i umówiamy na spotkanie. Wysłanie formularza jest zgłoszeniem zainteresowania, nie zobowiązuje rodzica do zapisania dziecka do przedszkola, tę decyzję podejmuje się po rozmowie.
  2. Rozmowa wstępna z rodzicami, rozpoznanie potrzeb.
  3. W przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji, rodzice składają wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola ADE, podpisują umowę o kształcenie.
  4. Zaczyna się przedszkolakowanie:), na którego początku zawsze organizowane są dni adaptacyjne.

Uwaga!
Prowadzimy rekrutację do Akademii w sposób maksymalnie elastyczny – poprzez rozmowy telefoniczne i on-line (hangouts, komunikator fb, skype, itp).

Rekrutacja przedszkolaków na rok szkolny 2023/2024
Drodzy Rodzice, obecnie musimy wstrzymać zgłoszenia do przedszkola, grupy “0” i klasy 1. Jeżeli są Państwo zainteresowani wpisanie na listę rezerwową, prosimy o wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem, jeżeli pojawi się możliwość dołączenia do naszej społeczności ADE.

Informacja o opłatach w roku 2024/2025
Przedszkole Akademia Dobrej Edukacji w Jabłonnie, w tym grupa 0
-czesne  – 16 800 zł za rok szkolny (rozłożone na 12 rat – 1 400 zł miesięcznie, rozłożone  na 10 rat – 1680 zł miesięcznie),
-wpisowe – 1000 zł.

Jednocześnie zarząd utrzymuje zniżki standardowe:

• za wpłatę czesnego za rok z góry – 5% czesnego,
  • za kolejne dziecko – 30czesnego,
  • dla ucznia realizującego obowiązek szkolny poza szkołą bez zdalnego wsparcia kadry szkoły – 100% czesnego
  • dla ucznia realizującego obowiązek szkolny poza szkołą z częściowym, uzgodnionym zdalnym wsparciem kadry szkoły – czesne ustalone indywidualnie

W przypadku gdy przysługują zniżki z kilku tytułów, zniżki nie sumują się. Przysługuje wówczas najwyższa zniżka.

Zapraszamy do rozmowy:
Anna Anuszkiewicz-My
E-mail: anna.anuszkiewicz-myc@dobraedukacja.edu.pl
Telefon: 887569724
Uwaga!
wysłanie formularza jest zgłoszeniem zainteresowania, nie oznacza zapisania dziecka do przedszkola, tę decyzję podejmuje się po rozmowie:)